Pruszków obchodzi swoje święto. Jeśli nie masz planów na ostatni weekend maja, może warto odwiedzić sąsiadów i ich Dni Pruszkowa?

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Pruszkowa oraz okolic na Dni Pruszkowa 2022, które w tym roku odbędą się w dniach 27, 28 i 29 maja 2022 r. Na parkingu przy budynku Centrum Dziedzictwa Kulturowego oraz na Skwerze im. ZTL “Pruszkowiacy” przy ul. Lipowej będzie w ten weekend niezwykle gwarno. 

Dni Pruszkowa 2022 będą skupione głównie na muzyce. W piątek 27 maja 2022 r. parking przy CDK wypełnią elektroniczne brzmienia i foodtrucki, które zaoferują jedzenie z różnych stron świata. Tego dnia impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. O godzinie 20:00 zagra DJ Insane, a o godzinie 21:30 odbędzie się impreza Hazel & Drum Live Show.

W sobotę 28 maja 2022 r . impreza przeniesie się na Skwer im. ZTL “Pruszkowiacy”. Tego dnia do miasta zjadą fani Arka Kłusowskiego, który wystąpi o godzinie 17:30, a zaraz po nim znakomita Natalia Kukulska, która zaśpiewa dla pruszkowskiej publiczności o godzinie 19:00. Natomiast wielką gwiazdą wieczoru będzie zespół Lady Pank. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:30.

Ostatni dzień tego przebojowego weekendu również odbędzie na Skwerze im. ZTL “Pruszkowiacy”. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17:00  występem dzieci z pruszkowskich szkół i przedszkoli, a o godzinie 18.00 wystąpi Zespół Tańca Ludowego “Pruszkowiacy”. Kolejnym gościem na scenie będzie Waldemar Malicki i soliści Filharmonii Dowcipu “Naga prawda o klasyce”. Muzyczny weekend Dni Pruszkowa zakończy występ Ray’a Wilson’a – Genesis Classic, który wystąpi o godzinie 20.00.

Tradycyjnie, poza dużą dawką muzyki, w Dni Pruszkowa nie zabraknie również wielu dodatkowych atrakcji, m.in. animacji i warsztatów dla dzieci, dmuchańców, strefy gastronomicznej czy strefy seniora i dla młodzieży.

Szykuje się nieziemska zabawa i fantastyczne otwarcie letniego sezonu.