Zaplanowany na 22 listopada 2023 rok początek sprzedaży apartamentów w najnowszej inwestycji „Zielona Przystań” wzbudzał wielkie oczekiwania wśród osób ceniących sobie wygodę mieszkalną i harmonię z naturą. Tego dnia wszyscy zainteresowani będą mogli zacząć składać oferty na mieszkania w tym niezwykłym kompleksie mieszkalnym.

Od czerwca 2023 roku przechodnie spacerujący wzdłuż Kanału Gliwickiego mogli obserwować bieżące postępy budowy tej intrygującej inwestycji. Za jej realizację odpowiada renomowana firma deweloperska M.J. Deweloper z Kędzierzyna-Koźla, która założyła sobie za cel stworzenie miejsca unikalnego, gdzie nowoczesny styl życia spotyka się z bliskością przyrody i wszechobecnymi udogodnieniami.

Priorytetem dla dewelopera jest umożliwienie przyszłym mieszkańcom bezpośredniego kontaktu z otaczającym ich światem przyrody. Zielone przestrzenie dookoła budynków tworzą doskonałe środowisko do relaksacyjnych spacerów i odpoczynku na łonie natury.

Apartamenty Zielona Przystań zlokalizowane są przy Alei Jana Pawła II 43E, co gwarantuje świetne połączenie komunikacyjne z różnego rodzaju udogodnieniami. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, takie jak Lidl i Biedronka, restauracje, siłownie, stacje paliw, parki i ścieżki rekreacyjne, a także placówki edukacyjne – wszystko to, czego potrzebuje współczesna rodzina.