Rödl & Partner, renomowana firma doradcza o międzynarodowym zasięgu, zdecydowała się na przeniesienie swojego biura do nowo powstającego wieżowca Vibe, położonego w sercu biznesowej dzielnicy Warszawy – Woli. Nowe miejsce pracy to 45-metrowy biurowiec, gdzie firma zajmie całe szóste piętro i ponad połowę siódmego. Działający od 1977 roku w Norymberdze Rödl & Partner jest pracodawcą dla około 600 osób zatrudnionych w Polsce.

Wskazany przez firmę budynek to część dynamicznie rozwijającego się projektu Vibe na Woli, który zaprojektował i realizuje deweloper Ghelamco. Wprowadzenie Rödl & Partner do grona najemców tego obiektu oznacza rozszerzenie listy podmiotów z sektora doradztwa korzystających z tej prestiżowej lokalizacji. Firma wynajęła prawie 2 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, a cały proces transakcyjny przebiegł pod okiem doradców z Newmark Polska.

Nowa siedziba Rödl & Partner, która jest jednym z liderów na świecie w dziedzinie audytu, doradztwa podatkowego i prawnego oraz consultingu, zostanie oddana do użytku w drugim kwartale 2024 roku. Firma posiada obecnie sieć 110 biur rozmieszczonych w 49 krajach na całym świecie, zatrudniających łącznie około 5800 pracowników. W Polsce marka pojawia się od 1992 roku, prowadząc lokalne oddziały między innymi w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu oraz Wrocławiu.