W dzielnicy Bemowo w Warszawie, nastąpiło rozpoczęcie budowy ronda na skrzyżowaniu ulic: Piastów Śląskich, Osmańczyka oraz Krasnodębskiego. Do teraz, prace drogowe odbywały się poza główną jezdnią, ale sytuacja ta ma się zmienić w najbliższą środę, 29 listopada, kiedy to zaplanowano start podstawowych prac związanych z budową. W związku z tym konieczne będzie zamknięcie skrzyżowania dla ruchu kołowego, przez co kierowcom będzie konieczne skorzystanie z wcześniej zaplanowanych objazdów. Dodatkowo autobusy obsługujące linię nr 201 zostaną przekierowane na zmienioną trasę – taką informację przekazał stołeczny urząd miasta.

Prace drogowe będą obejmowały całe skrzyżowanie ulic Piastów Śląskich, Osmańczyka i Krasnodębskiego. Jedynie jeden rodzaj manewru będzie możliwy do wykonania – jazda w prawo z ulicy Krasnodębskiego na Piastów Śląskich w kierunku ulicy Powstańców Śląskich. Natomiast kierowcy jadący od strony Powstańców Śląskich będą mogli dojechać jedynie do ulicy Oławskiej.

Na czas trwania prac drogowych, dla kierowców zostanie utworzony objazd, który będzie przebiegał przez ulice: Powstańców Śląskich, Maczka, Rudnickiego, Powązkowską, Obrońców Tobruku, Księcia Bolesława, Widawską oraz Wrocławską.