Burmistrz miasta z radością zaprasza do wspólnego kolędowania wszystkie osoby, które czują się samotne, seniorów oraz rodziny przeżywające trudności. Wszystko to ma miejsce podczas międzypokoleniowego spotkania wigilijnego, które jest inicjatywą mającą na celu przyniesienie radości i poczucia wspólnoty tym, którzy mogą tego najbardziej potrzebować.

Podczas tego wydarzenia goście będą mieli okazję przełamać się symbolicznym opłatkiem, nawiązując do tradycji dzielenia się opłatkiem w Wigilię. Dodatkowo, każdy, kto przyjdzie na spotkanie, zostanie poczęstowany. Można więc liczyć na to, że nikt nie pójdzie stamtąd głodny.

Również najmłodsi uczestnicy nie będą się nudzić – dla nich gmina przygotowała specjalne warsztaty. Jest to doskonała okazja do spędzenia czasu w sposób kreatywny i edukacyjny, jednocześnie bawiąc się i czerpiąc radość z przedświątecznej atmosfery.

Zaproszenie skierowane jest do tych wszystkich, którzy pragną spędzić ten czas w ciepłej, radosnej atmosferze pełnej świątecznego nastroju. Wspólne kolędowanie odbędzie się w dniu 18 grudnia, zaczynając od godziny 16.00. Miejscem spotkania będzie budynek ACPS, zlokalizowany przy ulicy T. Kościuszki 2E.