Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch serdecznie zaprasza na sierpniowy Wieczorek Taneczny, który odbędzie się w Parku Kościuszki przy Pałacyku Sokoła w Pruszkowie.

Szykujcie się na niezapomniany wieczór – wspaniała muzyka, świetna zabawa i dużo tańca!

19 sierpnia o godzinie 19:00 warto udać się na niezwykły wieczór z muzyką lat 50, 60, a także 70. Niezapomniany i koncert zapewni zespół MARCELE. Kapela gra żywiołową muzykę lat 50, 60 a także 70. Będzie można usłyszeć przeboje Filipinek, Jacka Lecha, Karin Stanek oraz Janusza Laskowskiego. 

Sierpniowa potańcówka będzie podróżą do krainy twista. Wyjątkowy klimat zapewnią brzmienia gitar z tamtego okresu, saksofon oraz charyzmatyczna wokalistka – Nina Kodoroska. 

Warto przypomnieć lipcowy Wieczorek Taneczny, podczas którego wszyscy świetnie się bawili, a nogi same rwały się do tańca. Pruszków bardzo się cieszy, że taneczna inicjatywa spotkała się z tak ciepłym przyjęciem i zgromadziła osoby w różnym wieku. I tym razem szykuje się niezła zabawa.

Zespół Marcele zaprezentuje się w składzie: Nina Kodorska (wokal), Marcin Maroszek (akordeon, wokal, bas), Paweł Maruszak (perkusja), Tomasz Szcześniak (gitary) oraz Bartosz Smorągiewicz (saksofon altowy, sopranowy, tenorowy, klarnet).

Udanej, ciepłej zabawy i połamania nóg!