Do Piastowa zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. Będzie można skosztować przeróżnych dań z różnych części świata. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

W dniach 17, 18 i 19 czerwca 2022 r. w Piastowie odbędzie się wiosenny zlot food trucków. Każdy kto ceni sobie dobrą kuchnię i to w dodatku na wolnym powietrzu, będzie zachwycony.  Kulinarne miasteczko stanie na parkingu marketu Kaufland. Podczas tej kulinarnej burzy będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów. Nie zabraknie smaków orientalnych, bałkańskich, śródziemnomorskich. a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Eventy, które polegają na tego typu zlotach to idealna rozrywka w miejskich przestrzeniach na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. Nic dziwnego, przecież to jedzenie łączy najbardziej ludzi.

Warto zaznaczyć, że wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów, a właściciele food trucków bardzo starają się o zachowanie jak najlepszej jakości podawanych dań. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Z oferty kulinarnej będzie można skorzystać codziennie od 11.00 do 21.00, z wyjątkiem niedzieli, kiedy czynne będzie do 20.00. Smacznego!