Konstrukcja nowego ronda oraz nadchodzący Jarmark Świąteczny wprowadza znaczącą zmianę w układzie ruchu drogowego w centrum Nadarzyna. Od dnia dzisiejszego obowiązuje nowa regulacja przepływu pojazdów, więc zalecamy kierowcom zapoznanie się ze zmienionymi zasadami.

Przykro nam informować, że termin ukończenia budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Błońskiej i Mszczonowskiej, który pierwotnie planowany był na 8 grudnia, nie został dotrzymany. Dodatkowo, w dniu jutrzejszym ma miejsce Jarmark Świąteczny w sercu Nadarzyna. W związku z tymi dwoma wydarzeniami, kierowcy muszą być przygotowani na duże zmiany w organizacji ruchu przez najbliższe dni.

W okresie od 8 do 11 grudnia (od piątku do poniedziałku), z uwagi na prowadzone prace budowlane przy rondzie oraz związane z Jarmarkiem Świątecznym ograniczenia, przejazd pomiędzy rondem AK a ulicą Mszczonowską będzie niemożliwy. Część placu Poniatowskiego (oznaczona na mapie kolorem zielonym) zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Komunikacja drogowa będzie możliwa jedynie przez ulicę Krótką oraz wschodnią pierzeję placu Poniatowskiego, od ul. Krótkiej do Sienkiewicza. Niemniej jednak, ruch autobusów zostanie zawieszony.

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie wszystkich znaków drogowych. Zalecamy również parkowanie pojazdów na P&R, przy ul. Warszawskiej oraz na okolicznych ulicach – informuje Urząd Gminy Nadarzyn.