Dziś, 21 marca symbolicznie rozpoczyna się sezon rowerowy. Miasto Pruszków zaprasza do aktywnej zabawy o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce. 

W czerwcu będą mieć miejsce zawody o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2022. Już dziś zaczyna się trening! Jeśli chcesz dołączyć do letniego wyścigu, trzeba się do tego odpowiednio przygotować. W tym celu została uruchomiona specjalna aplikacja do oficjalnych treningów. Przez dwa miesiące w aplikacji Aktywne Miasta nabijamy kilometry i sprawdzamy swoją formę przed latem. Biorąc udział w rywalizacji zyskujeaz dostęp do indywidualnych rankingów czy historii aktywności. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z aplikacją Garmin Connect. Zapisując się na trening na pewno nie przeoczysz czerwcowej rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Trening zostanie przeprowadzony w terminie 21 marca – 21 maja 2022 r.

Co powinien wiedzieć rowerzysta, który planuje zdobywać kilometry dla Pruszkowa?

  • Znajdź i pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta z właściwego dla siebie sklepu (App Store i Google Play)
  • Z menu wybierz „Rywalizacje”, następnie w zakładce „Ogólne” – Trening Rowerowej Stolicy Polski 2022.
  • Aby dołączyć do rywalizacji, z listy rozwijanej wybierz Miasto Pruszków, dla którego będziesz kręcić kilometry.
  • W kolejnym kroku wybierz grupę z listy lub zaproponuj nową grupę i razem z przyjaciółmi weźcie udział w zabawie!

Przy okazji konkurs

Każdy, kto już zapisał się do rywalizacji „Trening Rowerowej Stolicy Polski 2022” i przejedzie w dniu 21 marca minimum 15 km przy użyciu aplikacji Aktywne Miasta, otrzyma specjalną okolicznościową odznakę i weźmie udział w losowaniu. Do dziesięciu wylosowanych osób (pięciu pań i pięciu panów) zostanie wysłane pytanie dot. Rowerowej Stolicy Polski. Autorzy poprawnych odpowiedzi otrzymają koszulki rowerowe dedykowane tegorocznej rywalizacji.

Powodzenia!