Dobra wiadomość dla czytelników. Znów można korzystać ze zbiorów biblioteki w Piastowie, która właśnie uporała się ze zmianą lokalizacji. Filia powiększyła swoje kolekcje o wiele różnych dzieł w urozmaiconych formach.

Diametralne zmiany w piastowskiej bibliotece

Biblioteka w Piastowie przeszła szereg bardzo istotnych zmian. Najważniejszą jest oczywiście zmiana lokalizacji. Ta przeprowadzka kosztowała i dużo czasu, i pieniędzy, ale już się zakończyła. Wszystkie mole książkowe mogą znów udać się do filii, aby wypożyczyć oczekiwaną przez siebie pozycję, aby potem móc zaczytywać się nią wieczorami.

Znacznie poszerzone także zbiory. Do tradycyjnych książek doszła także duża liczba audiobooków i powieści graficznych. W budynku znajduje się również czytelnia, zapewniająca odpowiednie warunki, do długiego przeglądania tomów. To świetna opcja zwłaszcza dla uczniów i studentów, którzy chodzą do biblioteki w poszukiwaniu konkretnych informacja.

Czytaj także: Boisko piastowskiej „jedynki” przejdzie modernizację

Godziny otwarcia biblioteki

W jakich godzinach można odwiedzić bibliotekę w Piastowie? Przez większość dni będziemy mogli odwiedzić ją od 11:00 a czynna będzie nawet do 19:00. W soboty również będzie można przyjść wypożyczyć książki, ale nie we wszystkie. Filia będzie czynna jedynie w pierwszą sobotę każdego miesiąca do godziny 14:00.

pon., wt., pt. 11:00 – 18:00
śr. 10:00 – 16:00
czw. 11:00 – 10:00
sobota: 9:00 – 14:00