1 czerwca to jeden z bardziej ulubionych dni w roku wśród najmłodszych. Radości dodaje fakt, że jest coraz więcej słonecznych, ciepłych, pięknych dni, które zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz. Dlatego też rozkręcają się Imprezy plenerowe, a jedną z nich będzie właśnie Dzień Dziecka w Piastowie.

Wszyscy mają nadzieję, że dzieci nie obrażą się za to, że obchody ich święta zostaną przesunięte o trzy dni. Organizatorzy zaplanowali event na sobotę, 4 czerwca, przy ul. Ogińskiego 41 w Piastowie. 

Odbędzie się tam kolorowy festyn, który zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Będą dmuchańce, pokazy taneczne, warsztaty i zawody sportowe. To wspaniała okazja, by spędzić czas z rodziną – przede wszystkim aktywnie, na świeżym powietrzu. Gwoździem programu będzie loteria charytatywna z główną nagrodą w postaci… roweru! Nie można ominąć takiej okazji! 

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Możesz, wspólnoty parafii Chrystusa Króla oraz piastowskie Stowarzyszenie „Sprawni Razem”. Wydarzenie korzysta ze wsparcia budżetu Miasta Piastowa w ramach działań profilaktycznych i prorodzinnych.