Zaplanowane na jutro popołudnie atrakcje w dzielnicy Włochy, przede wszystkim w Parku Kombatantów, zwiastują pełnię muzycznych emocji. O godzinie 14:00 ma miejsce rozpoczęcie pikniku pod nazwą „Letnia Scena Włochy”. Organizatorzy przygotowali wiele punktów programu skierowanych zarówno do najmłodszych, jak i starszych uczestników. Na scenie zaprezentuje się między innymi popularny polski artysta – Andrzej Piaseczny.

W Parku Kombatantów, zlokalizowanym przy ulicy ks. J. Chrościckiego 2, jutrzejsze wydarzenia planowane są na godzinę 14:00, kiedy to rozpocznie się piknik „Letnia Scena Włochy”. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, widzowie będą mieli okazję podziwiać na scenie Taniec Smoka w wykonaniu Wietnamczyków oraz koncerty takich wykonawców jak Sounds Good, Kacper Błoński, Future Folk i oczywiście Andrzej Piaseczny. Organizowana będzie również inscenizacja teatralna dla dzieci, a teren parku zapełnią zróżnicowane atrakcje, takie jak dmuchańce dla najmłodszych, gry XXL, strefa sportowa i naukowa, strefa relaksu, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy oraz tatuaże. Nie zabraknie również różnorodnych przekąsek, w tym lodów. Za dodatkowe atrakcje odpowiadają organizacje pozarządowe i lokalne przedsiębiorstwa.

Organizatorzy zadbali również o komfort osób niepełnosprawnych – podczas koncertów wydzielono dla nich specjalną, bezpieczną strefę.