Wydarzył się incydent na drodze w miejscowości Piastów, nieopodal Warszawy, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba po kolizji została przewieziona do placówki medycznej, jednak po krótkim czasie powróciła na miejsce zdarzenia. Zgłoszenie potraktowano jako kolizję drogową.

Nasz korespondent, Tomasz Zieliński, zdobył informacje na temat szczegółów zdarzenia. Jak wyjaśnił, incydent miał miejsce w okolicach skrzyżowania Alei Jerozolimskich i Wiejskiej w Piastowie. Objęło ono dwa pojazdy osobowe, z czego jeden należał do prywatnej firmy medycznej.

Z relacji reportera wynika, że jedna osoba po kolizji została przetransportowana do szpitala. Interweniująca na miejscu policja została wezwana do przeprowadzenia procedur powypadkowych.

Informacje od Moniki Orlik, oficera prasowego policji w Pruszkowie, potwierdziły, że do szpitala trafił lekko ranny kierowca. Po krótkiej hospitalizacji powrócił on jednak na miejsce zdarzenia. Całe zdarzenie będzie klasyfikowane jako kolizja drogowa.

Oficer prasowy zapewniła również, że obaj kierowcy byli na chwilę zdarzenia trzeźwi.