„Beatles Legends Show” to zdecydowanie więcej niż zwykły koncert. Jest to przemyślane, niemalże iluzjonistyczne przedstawienie, które z niebywałą precyzją odwzorowuje realia działalności i koncertów legendarnego zespołu The Beatles. Przygotowane bez żadnych kompromisów, i co najważniejsze, na żywo, zapewnia przejście przez całość dorobku artystycznego The Beatles. Od ich debiutanckiego albumu, aż do ostatniego dźwięku na ostatniej płycie. Widowisko trwa ponad dwie godziny i składa się z czterech części kostiumowych.

Z niecierpliwością oczekujemy 28 czerwca, kiedy to znakomita grupa The Backwards znowu zawita na Bemowo. Zapowiadają, że tym razem ich występ będzie jeszcze bardziej spektakularny niż ten sprzed dwóch lat.

The Backwards to elita wśród grup muzycznych rekonstruujących twórczość The Beatles. Z niesamowitą precyzją odtwarzają cały dorobek tej legendarnej grupy – od początków, zwanych Beatlemania, po rozbudowane kompozycje z ostatnich albumów (Sgt. Pepper, Abbey Road, Let It Be), których oryginalna formacja The Beatles nigdy nie miała okazji zagrać na scenie.