Stowarzyszenie “Możesz” serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ciastko z bajką”. Tym razem teatr piaskowej animacji FEBUS zaprezentuje „Opowieść wigilijną” oraz „Królową Śniegu”.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie, przy ulicy Warszawskiej 24 zapowiada się niesamowity poranek. 11 grudnia w godzinach od 11.00 do 13.00 będzie trwać wspaniały spektakl malowania piaskiem. To znakomita zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sztuka malowania piaskiem pozostawia wiele niesamowitych wspomnień oraz zapewnia niecodzienne wrażenia. Tym bardziej, że przedstawiane opowieści należą do jednych z ulubionych, zimowych bajek wśród najmłodszych.

Sztuka malowania piaskiem to niezwykłe połączenie muzyki, słowa i wzruszającej historii. Ulotny piasek przywodzi na myśl niewidzialne emocje oraz uczucia, które ciągle się zmieniają razem z upływającym czasem i kruszywem. Spektakle te dotykają najgłębszych części serca oraz są w stanie poruszyć najbardziej zatwardziałe dusze.

Na dużym ekranie, za pomocą światła, piasku i cienia powstanie autorska interpretacja bajki. To zupełnie nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, które pomaga pobudzić i poszerzyć ludzką wyobraźnię, szczególnie tę dziecięcą. Animacja tworzona na żywo, zabierze widza w niezwykłą podróż do magicznego świata baśni.
Uwaga! Mimo, że wstęp jest wolny, liczba miejsc pozostaje ograniczona. W sekretariacie MOK w dniach poprzedzających spektakl będzie można odbierać BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI. W budynku obowiązują zasady zachowania higieny rąk, utrzymywania dystansu oraz zakrywania ust i nosa.